ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ COMFY! КУПУЙ ПОДАРУНКИ НАПЕРЕД!

РУС
Ивано-Франковск
Comfy - сеть магазинов бытовой техники и электроники
Сравнение
Избранное
Сообщения
Корзина

Лампочки в Ивано-Франковске

406 товаров страница 1
Полная цена
Цена в месяц
По популярности
Код: 3722927
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
459
+5 ₴ на бонусный счет
Код: 3492318
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
1 099 ₴ -27%
799
+8 ₴ на бонусный счет
Код: 1824522
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
165
+2 ₴ на бонусный счет
Код: 3999396
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
239
+2 ₴ на бонусный счет
Код: 3999397
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
289
+3 ₴ на бонусный счет
Код: 2771079
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
249
+2 ₴ на бонусный счет
Код: 1251609
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
75
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 3492319
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
599 ₴ -17%
499
+5 ₴ на бонусный счет
Код: 3008815
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
98
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 2955384
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
119
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 1251605
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
59
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 1526333
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
69
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 2154480
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
96
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 1251607
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
59
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 1514326
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
125
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 3728167
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
369
+4 ₴ на бонусный счет
Код: 1503745
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
65
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 3737100
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
46
Код: 3262382
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
Код: 3010618
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
89
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 3008821
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
99
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 1503743
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
65
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 1603805
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
70
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 1503742
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
90
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 1508904
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
199
+2 ₴ на бонусный счет
Код: 2606885
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
369
+4 ₴ на бонусный счет
Код: 1503753
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
65
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 1251610
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
89
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 1517468
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
65
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 1771048
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
219
+2 ₴ на бонусный счет
Код: 4009058
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
70
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 1503748
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
65
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 1508907
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
125
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 3283207
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
129
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 1251608
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
75
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 2154472
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
96
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 1503750
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
65
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 2154475
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
79
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 3329739
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
169 ₴ -18%
139
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 3234829
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
31
Код: 2606883
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
189
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 2154479
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
96
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 2154471
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
68
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 3283209
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
359 ₴ -17%
299
+3 ₴ на бонусный счет
Код: 3262394
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
199
+2 ₴ на бонусный счет
Код: 3711444
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
39
Код: 4009061
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
77
+1 ₴ на бонусный счет
Код: 2955404
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
179
+2 ₴ на бонусный счет
Код: 3262368
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
31
Код: 3711458
-10% с картой Visa Bolt от А-Банка
5% бонусов за оплату онлайн
46

Посмотрите еще

Отзывы к товарам в Ивано-Франковске

Отзыв о Лампа-вентилятор XOKO LED RGB Fan Light 100 Aroma (XK-FL-100RGB)

Дуже сподобалась лампа.Купляла через вентилятор, але виявилось ,що і світло дуже зручно регулювати с пульта,а вентилятор взагалі- пісня.три щвидкості,тихий. Достоинства тихий,та потужний вентилятор Недостатки не виявили

Отзыв о Лампа-вентилятор XOKO LED Fan Light 001 (XK-FL-001)

хорошо светит вентилятор обдувает

Отзыв о Лампочка светодиодная ENL A60 12Вт 4100K E27, 3 шт (A60E2712ENLNR)

якісні, яскраві, гарні лампи. рекомендую. Достоинства ціна і якість Недостатки не помітив

Отзыв о Лампочка светодиодная Maxus A60 12W 4100K 220V E27 (1-LED-778)

Довго обирав лампи саме для спальні, зупинився на Maxus 12W 4100K і не пошкодував. Для мене було критично важливо знайти світло, яке не буде занадто жовтим (від якого хилить у сон навіть вдень) і не занадто холодним синім (яке заважає заснути ввечері). ​Ці 4100К — ідеальний нейтральний варіант. Світло дуже схоже на природне денне. У спальні стало приємно і книжку почитати (текст чіткий, очі не напружуються), і просто збиратися зранку — кольори одягу в дзеркалі виглядають природно, без викривлень. ​Потужності 12 Вт (еквівалент приблизно 100 Вт звичайної лампи) цілком вистачає. Навіть одна така лампа в настільній лампі або дві у люстрі створюють якісне заливне світло без темних кутів. Окремо перевірив на мерехтіння через камеру смартфона — смуг немає, драйвер тут якісний. ​Забирав у магазині Comfy через годину після замовлення на сайті. Все було перевірено на місці, упакування ціле. Для тих, хто цінує комфортний відпочинок і здоров'я очей — рекомендую! Достоинства Комфортна колірна температура 4100К, відсутність пульсації (очі не втомлюються), миттєве ввімкнення, надійність бренду. Недостатки

Отзыв о Лампочка светодиодная аккумуляторная Osram LED E27 8Вт 806Лм 2700К A60 (4099854190087)

Доповню попередній відгук, тримає краще ніж "дішман" з Китаю але і довше заряджається. Якщо світло є лише годину то нормально вона не зарядиться і триматиме хв 30 і тому краще взяти щось дешевше. Якщо ж світло є довше то і триматиме краще. Тому потрібно на це звертати увагу.

Лампочки в Ивано-Франковске

Адрес Время работы
Ивано-Франковск ТРЦ "Велес", ул. Волчинецкая, 225А c 10:00 до 21:00
Ивано-Франковск ул. Гетьмана Мазепы, 168В c 09:00 до 21:00
Скрыть

Лампочки: цены в COMFY в Ивано-Франковске (актуально на август 2026 г.)

Лампочки Цена
Лампочка светодиодная аккумуляторная Osram LED E27 8Вт 806Лм 2700К A60 (4099854190087)
459
Лампа-вентилятор XOKO LED RGB Fan Light 100 Aroma (XK-FL-100RGB)
799
Лампочка светодиодная ENL A60 12Вт 4100K E27, 3 шт (A60E2712ENLNR)
165
Лампочка светодиодная аккумуляторная Miorro 7Вт E27 4000K 630Лм ~ 175-265 В (51-314-051)
239
Лампочка светодиодная аккумуляторная Miorro 12ВТ E27 4000K 1160Лм ~ 175-265 В (51-314-052)
289