Все о Аккумулятор для ИБП Merlion LiFePO4 12.8V 100A (LFP12-100US)
Отзывы и вопросы
(4 отзыва)
5
По дате
По дате
По полезности
5
9 декабря 2025
Куплено в Comfy
Сергій
Недостатки: Не виявив)
21 ноября 2025
Куплено в Comfy
Дмитро
Установив як для котла. легкий, десь 10кг. Працює.
Достоинства: Легкий, швидка зарядка
Недостатки: Поки не виявив
Сергій
Придбав в Comfy такий.Користуюся 2 тижні.На час відключення світла дуже виручає,підключено газовий котел,світло в будинку(світлодіодні лампи по 10-12В 3-5шт), телевізор 50" і освітлення в акваріумі. Поки максимально працював до 4-х годин(відсутність світла по графіку).Задоволений покупкою.
Дмитро
Достоинства: хороша ціна + оплата частинами, швидкість заряджання.
Недостатки: не виявив