Яндекс.Метрика
 • На главную
 • Бесплатно по Украине

  со стационарных и мобильных

  0-800-303-505

 • Бесплатно по Киеву

  только со стационарных телефонов

  044-39-39-505

Корзина пуста

Мобільна знижка!

Действует до: 12 октября 2014 г. осталось 0 дней

Акція діє в роздрібних магазинах Comfy

Період проведення –  09.10.2014 - 12.10.2014

 

ПРАВИЛА АКЦІЇ

«Мобільна знижка»

 

1)  У період проведення акції при пред’явленні на касі sms-повідомлення з унікальним кодом, покупці можуть отримати знижку -20% на побутову техніку, на аудіо-відео техніку та Аксесуари.

2)  Знижка на акційні товари, надається від діючої у магазині ціни.

3)  Для придбання товару із зазначеними знижками унікальним кодом можна скористатися тільки один раз впродовж терміну дії Акції.

4)  В акції «Мобільна знижка» не беруть участь:

 • Всі товари ТМ «Apple»;
 • Товари з категорій комп’ютерна техніка та Entertainment (перелiк товарiв, якi належать до категорії Entertainment та не беруть участь в акції наведений у Додатку № 2 до цього наказу);
 • ПРС, Страховка, Доставка, Установка та ІТ-сервіси;
 • Консоль ігрова стаціонарна та портативна;
 • Кавові машини;
 • Кавоварки
 • Кухонні машини.

5)  Товари, які беруть участь в інших акціях (спецпропозиції), не беруть участь в даній Акції.

6)  Можливо оформлення товарів за Акцією тільки у акційний кредит.

7)  При придбанні товару за умовами отримання знижки 20% на бонусну картку нараховується 1% вартості кожного товару в чеку.

8)   У період проведення акції при пред’явленні на касі sms-повідомлення з унікальним кодом, покупці можуть отримати 20% миттєвіих бонусів від вартості товарів з категорій комп’ютерна техніка та «Entertainment».

9)   Миттєві бонуси - можна витратити моментально в цьому ж чеку, вибравши товар.

10)   Використання «миттєвих бонусів» за умовами акції, є можливим на наступні товари: аксесуари, дрібна побутова техніка і сервіси (ПРС, Максимальний Захист, ІТ-сервіси, Встановлення. НЕ беруть участь: Доставка).

11)  Оплата товарів бонусами відбувається завжди від діючої ціни (ціни товарів без знижок).

12)  Якщо ціна вибраного товару для отоварювання бонусів менше суми бонусів нарахованих за покупку, то залишок бонусів анулюється і не може бути використаний в подальшому.

13)  Ціна товару для отоварювання бонусів може бути більше, тобто  в цьому випадку клієнт доплачує різницю між ціною товару та розміром наявних «миттєвих бонусів».

14)  Для отоварювання «миттєвих бонусів» може бути вибрано більше одного товару.

15)  В одному чеку може бути тільки один акційний набір - тобто один основний товар + товари для отоварювання  «миттєвих бонусів» (ті, на які бонуси списуються).

16)  Якщо покупець купує два або більше товарів з нарахуванням «миттєвих бонусів» на кожен товар, то товар, на який нараховуються «миттєві бонуси» повинен бути пробитий в окремому чеку з товарами, на які він отоварює бонуси.

17)  Умовою отримання «миттєвих бонусів» або знижки є наявність або отримання карти S-клубу. Тобто ця акція проводиться тільки для її учасників.

18)  В акції не беруть участь окремі категорії товарів, детальний перелік яких можна дізнатись у продавців-консультантів магазинів СOMFY.

19)  Про можливість та умови придбання товарів з використанням споживчого кредитування необхідно дізнаватись безпосередньо у представників банків-партнерів на території магазинів СOMFY.

20)  При покупці з миттєвими бонусами на бонусну карту нічого не нараховується;

21)  Акція  сумісна з акцією «Знижка до -20% - дня всіх аксесуарів та сервісів». При купівлі основного товару будь-який аксесуар або сервіс, що не мають заборона знижки, відповідний до нього, клієнт може купити будь-який один аксесуар або сервіс зі знижкою -10%, будь-які два зі знижкою -15%, будь-які три і більше зі знижкою -20%.

22)  Покупець може оплатити покупку готівкою або пластиковою карткою (додаткові знижки по цим картам не надаються).

23)  Оплата за безготівковим розрахунком (згідно рахунку-фактури), а також оплата частини або повної вартості чека Подарунковою карткою («Подарункова картка Comfy») не допускається.

24)  У разі обміну або повернення товару, за умовою придбання товару зі знижкою -25%, необхідно керуватися процедурою повернення та обміну товару в порядку, встановленому законодавством.

25)  У разі обміну або повернення товару, за умовою придбання товару з «миттєвими бонусами», необхідно зробити повернення всього чека і потім оформлюється товар, що залишився (який не повертається) за повною вартістю .

26)  У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення даних Правил та/або спірних питань, і/або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається ТОВ «КОМФІ ТРЕЙД». Рішення ТОВ «КОМФІ ТРЕЙД» є остаточним і оскарженню не підлягає.