УКР
Івано-Франківськ
Comfy - мережа магазинів побутової техніки та електроніки
Порівняння
Обране
Повідомлення
Кошик

Електробритви в Івано-Франківську

184 товари сторінка 1
Повна ціна
Ціна в місяць
За популярністю
Код: 2616071
ДОСТАВИМО за 1₴
2 999
+30 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2354222
ДОСТАВИМО за 1₴
11 899
+119 ₴ на бонусний рахунок
Код: 3659145
ДОСТАВИМО за 1₴
3 699 ₴
3 499
+35 ₴ на бонусний рахунок
Код: 3414214
ДОСТАВИМО за 1₴
19 999
+200 ₴ на бонусний рахунок
Код: 1292748
-5% з кредитною карткою UKRSIBBANK
799
+8 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2613454
ДОСТАВИМО за 1₴
2 199
+22 ₴ на бонусний рахунок
Код: 3659148
ДОСТАВИМО за 1₴
4 999 ₴
4 599
+46 ₴ на бонусний рахунок
Код: 3414215
ДОСТАВИМО за 1₴
29 999
+300 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2616069
ДОСТАВИМО за 1₴
4 499
+45 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2893190
ДОСТАВИМО за 1₴
4 999
+50 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2339867
ДОСТАВИМО за 1₴
10 999 ₴ -600 ₴
10 399
+104 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2354217
ДОСТАВИМО за 1₴
5 999
+60 ₴ на бонусний рахунок
Код: 3601388
-5% з кредитною карткою UKRSIBBANK
5 554 ₴
3 999
+40 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2354221
ДОСТАВИМО за 1₴
8 499
+85 ₴ на бонусний рахунок
Код: 1027184
-5% з кредитною карткою UKRSIBBANK
ДОСТАВИМО за 1₴
6 299
+63 ₴ на бонусний рахунок
Код: 3691817
300 бонусів за відгук
4 499
+45 ₴ на бонусний рахунок
Код: 3550817
ДОСТАВИМО за 1₴
3 899
+39 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2354224
ДОСТАВИМО за 1₴
5 999
+60 ₴ на бонусний рахунок
Код: 3214375
-5% з кредитною карткою UKRSIBBANK
ДОСТАВИМО за 1₴
549
+5 ₴ на бонусний рахунок
Код: 1754054
1 599 ₴
1 299
+13 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2078327
-5% з кредитною карткою UKRSIBBANK
ДОСТАВИМО за 1₴
14 599
+146 ₴ на бонусний рахунок
Код: 1191387
4 299 ₴ -2 080 ₴
2 219
+22 ₴ на бонусний рахунок
Код: 3691816
ДОСТАВИМО за 1₴
5 599
+56 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2354225
ДОСТАВИМО за 1₴
12 899
+129 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2616081
ДОСТАВИМО за 1₴
2 999
+30 ₴ на бонусний рахунок
Код: 3659151
ДОСТАВИМО за 1₴
26 999 ₴ -3 000 ₴
23 999
+240 ₴ на бонусний рахунок
Код: 3593719
ДОСТАВИМО за 1₴
4 999 ₴
2 999
+30 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2616064
ДОСТАВИМО за 1₴
3 299
+33 ₴ на бонусний рахунок
Код: 905447
3 499 ₴
2 799
+28 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2354226
6 499
+65 ₴ на бонусний рахунок
Код: 3419609
ДОСТАВИМО за 1₴
16 999
+170 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2616074
2 199
+22 ₴ на бонусний рахунок
Код: 3801437
ДОСТАВИМО за 1₴
4 999
+50 ₴ на бонусний рахунок
Код: 1831815
-5% з кредитною карткою UKRSIBBANK
ДОСТАВИМО за 1₴
789
+8 ₴ на бонусний рахунок
Код: 3659157
ДОСТАВИМО за 1₴
19 999 ₴
16 499
+165 ₴ на бонусний рахунок
Код: 3880265
-5% з кредитною карткою UKRSIBBANK
499 ₴ -20%
399
+4 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2617114
ДОСТАВИМО за 1₴
3 999
+40 ₴ на бонусний рахунок
Код: 3659140
ДОСТАВИМО за 1₴
7 999 ₴
5 999
+60 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2958904
-5% з кредитною карткою UKRSIBBANK
ДОСТАВИМО за 1₴
899 ₴
799
+8 ₴ на бонусний рахунок
Код: 3601383
-5% з кредитною карткою UKRSIBBANK
ДОСТАВИМО за 1₴
7 779 ₴
5 999
+60 ₴ на бонусний рахунок
Код: 3659139
ДОСТАВИМО за 1₴
3 499 ₴
3 199
+32 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2148226
-5% з кредитною карткою UKRSIBBANK
ДОСТАВИМО за 1₴
699
+7 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2354216
ДОСТАВИМО за 1₴
8 499
+85 ₴ на бонусний рахунок
Код: 3659152
ДОСТАВИМО за 1₴
9 399 ₴
8 799
+88 ₴ на бонусний рахунок
Код: 3854958
-5% з кредитною карткою UKRSIBBANK
ДОСТАВИМО за 1₴
809
+8 ₴ на бонусний рахунок
Код: 3202522
-5% з кредитною карткою UKRSIBBANK
ДОСТАВИМО за 1₴
1 299
+13 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2809820
-5% з кредитною карткою UKRSIBBANK
ДОСТАВИМО за 1₴
5 199 ₴ -700 ₴
4 499
+45 ₴ на бонусний рахунок
Код: 1716998
-5% з кредитною карткою UKRSIBBANK
ДОСТАВИМО за 1₴
4 999 ₴ -2 300 ₴
2 699
+27 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2616070
ДОСТАВИМО за 1₴
4 899
+49 ₴ на бонусний рахунок
Код: 3686450
-5% з кредитною карткою UKRSIBBANK
ДОСТАВИМО за 1₴
599
+6 ₴ на бонусний рахунок

Подивіться ще

Відгуки до товарів в Івано-Франківську

Відгук про Бритва для головы Rowenta TN3110E0 GentleBald

Користуюсь давно, то можу сказати, що хто любить ходити без волосся і не заморочуватись із станками, то це дуже крутий варіант. Надзвичайно зручна і швидка в роботі, Я нею дуже задоволений. Переваги Якість бриття, зручна, доступна ціна Недолiки Немає

Відгук про Бритва Philips X3051/00 series 3000X

Чюдова бритва, користуюсь більше двух років. якісно бриє не залишає подразнень. Акумулятор тримає до тижня щоденного використання, та ще залишається

Відгук про Бритва Enchen X8S-C Black

Сподобалось, що є велика кількість насадок, завдяки чому бритва є універсальною. купували на подарунок- все сподобалося. Переваги багатофункціональність Недолiки поки не виявили

Відгук про Бритва Braun Series 9 PRO+ 9675cc типа 5793

Купив тиждень назад. Найкраще голитись з використанням прозорого гелю. В складних місцах трошки не достає. В іншому добре

Відгук про Бритва Philips XP9404/46 серии i9000 Prestige Ultra

Чесно кажучи, спочатку вагався, чи варто брати бритву за такі гроші, але після тижня використання можу сказати — воно того варте. Це той випадок, коли якість відчуваєш одразу. ​Найбільше вразило, наскільки вона делікатна до шкіри: ніякого подразнення, навіть якщо поспішаєш зранку. Голить швидко, «в один прохід», не треба по десять разів терти одне й те саме місце. До цього пробував різні варіанти, але ця модель — зовсім інший рівень комфорту. Якщо хочете забути про проблеми з голінням і просто отримувати задоволення від процесу — рекомендую, не пошкодуєте!!! Переваги Голить швидко, «в один прохід», не треба по десять разів терти одне й те саме місце. Недолiки Не має

Електробритви в Івано-Франківську

Адреса Час роботи
Івано-Франківськ ТРЦ "Велес", вул. Вовчинецька, 225А з 10:00 до 21:00
Івано-Франківськ вул. Гетьмана Мазепи, 168В з 09:00 до 21:00
Приховати

Електробритви: ціни в COMFY в Івано-Франківську (актуально на червень 2026 р.)

Електробритви Ціна
Бритва Philips X3002/00 series 3000X
2 999
Бритва Philips Series 7000 S7882/55
11 899
Бритва Braun Series 3+ 3000 типу 5415
3 499
Бритва Philips XP9201/33 серії i9000 Prestige
19 999
Бритва Wahl 03615-1016
799