Акумулятор для ДБЖ Merlion LiFePO4 12.8V 100A (LFP12-100US)
(4 відгуки)
5
За датою
За датою
По корисності
5
9 грудня 2025
Куплено в Comfy
Сергій
Переваги: Дуже легкі в порівняні з гельовими. Ціна приємна ще й ОЧ на довгий термін. Гарантія 2 роки
Недоліки: Не виявив)
21 листопада 2025
Куплено в Comfy
Дмитро
Установив як для котла. легкий, десь 10кг. Працює.
Переваги: Легкий, швидка зарядка
Недоліки: Поки не виявив
Сергій
Придбав в Comfy такий.Користуюся 2 тижні.На час відключення світла дуже виручає,підключено газовий котел,світло в будинку(світлодіодні лампи по 10-12В 3-5шт), телевізор 50" і освітлення в акваріумі. Поки максимально працював до 4-х годин(відсутність світла по графіку).Задоволений покупкою.
Дмитро
Переваги: хороша ціна + оплата частинами, швидкість заряджання.
Недоліки: не виявив
Всі відгуки до товару
Аксесуари
Для цього товару ще не додані аксесуари. Найближчим часом ми постараємося оновити асортимент.
Сервіси
    Для цього товару ще не додані сервіси. Найближчим часом ми постараємося оновити асортимент.
    Наявність у магазинах
    Місто
    Київ