Все про Акумулятор для ДБЖ Merlion LiFePO4 12.8V 100A (LFP12-100US)
Відгуки та питання
(4 відгуки)
5
За датою
За датою
По корисності
5
9 грудня 2025
Куплено в Comfy
Сергій
Переваги: Дуже легкі в порівняні з гельовими. Ціна приємна ще й ОЧ на довгий термін. Гарантія 2 роки
Недоліки: Не виявив)
21 листопада 2025
Куплено в Comfy
Дмитро
Установив як для котла. легкий, десь 10кг. Працює.
Переваги: Легкий, швидка зарядка
Недоліки: Поки не виявив
Сергій
Придбав в Comfy такий.Користуюся 2 тижні.На час відключення світла дуже виручає,підключено газовий котел,світло в будинку(світлодіодні лампи по 10-12В 3-5шт), телевізор 50" і освітлення в акваріумі. Поки максимально працював до 4-х годин(відсутність світла по графіку).Задоволений покупкою.
Дмитро
Переваги: хороша ціна + оплата частинами, швидкість заряджання.
Недоліки: не виявив