Телевізор Tesla Q55S935GUS
Характеристики
Діагональ екрану:
55''
Роздільна здатність екрану:
4К Ultra HD (3840x2160)
Тип телевізора:
QLED
Частота розгортки екрана:
60 Гц
Тип підсвічування:
Direct LED
Аксесуари
Сервіси
Оплачуйте покупку готівкою, карткою або перерахунком на банківські реквізити (безготівково)
Ідеальний комплект
Подивіться ще
chevron_leftchevron_right
Екран
| Bluetooth |
| Тип телевізора | |||
| Тип матриці |
| HDR |
| Діагональ екрану |
| Вид екрану |
| Тип підсвічування |
| Роздільна здатність екрану | |||
| Частота розгортки екрана |
| Технологія поліпшення зображення | Dolby Vision |
Продуктивність
| Тип ТВ процесора |
| Обсяг ОЗП |
| Постійна пам'ять |
ТВ-тюнери
| Тип тюнера |
Роз'єми
| Композитний |
| USB |
| LAN |
| HDMI |
| S/PDIF вихід |
| Слот для карт PCMCIA (CI+) |
Мультимедіа
| Smart-TV |
| Wi-Fi |
| Браузер |
| Операційна система | |||
| Версія ОС |
| Відтворення медіафайлів |
| Особливі функції |
Звук
| Сумарна потужність звуку |
| Кількість динаміків |
| Технологія звуку | Dolby ATMOS, Ultra Surround, DTS |
Габарити та інше
| Пульт в комплекті |
| Голосове управління |
| Настінне кріплення VESA |
| Споживана потужність | 150 Вт | ||
| Габарити без підставки (ВхШхГ) | 719 х 1225 х 91 мм | ||
| Розташування ніжок |
| Вага з підставкою, кг | 11 кг | ||
| Колір рамки |
| Країна виробництва |
| Комплектація |
| Гарантійний термін |
| Бренд |
LED TV Q55S935GUS
на базі ANDOID TV
2х10 Вт
потужність звуку
Dolby Atmos
технології звуку
Wi-Fi, Bluetooth
2.4, 5 ГГц
діапазон частот Wi-Fi
150W
енергоспоживання
Android TV
операційна система
60 Гц
частота оновлення
1200:1
контрастність
яскравість
55”
дiагональ екрану
Mali G52
процесор зображення
4K UHD (3840x2160)
роздільна здатність
Роз'єми
3хHDMI, 2хUSB, RF In, LNB In, Composite AV In, Digital Audio Output SPDIF, CI+, LAN
Smart TV
VESA
Цифровий тюнер
DVB-T/T2/C/S/S2
2 Гб
оперативна пам'ять
16 Гб
внутрішня пам'ять
1225х719х91 мм
розміри без підставки (ШхВхГ):
1225х775х293 мм