Смартфон Samsung Galaxy A03 4/64Gb Blue (SM-A035FZBGSEK)
Оплачуйте покупку готівкою, карткою або перерахунком на банківські реквізити (безготівково)
Основні характеристики
| Стан |
Екран
| Діагональ дисплея |
| Роздільна здатність екрану |
| Тип екрану |
| Частота оновлення екрану |
Зв'язок
| Стандарти зв'язку | 2G, 3G, 4G | ||
| Кількість SIM-карт |
| Розмір SIM-карти |
ОС
| Операційна система |
Процесор/Відеоприскорювач
| Модель процесора |
| Кількість ядер |
| Частота процессора |
| Модель графічного процесора |
Пам'ять
| Оперативна пам'ять | |||
| Вбудована пам'ять |
| Розширення пам'яті |
| Окремий слот для картки пам'яті |
Камера
| Основна камера |
| Максимальна роздільна здатність відео |
| Фронтальна камера |
| Спалах |
| Стабілізація | |||
| Зум |
Інтерфейси/роз'єми
| Стандарти Wi-Fi |
| Bluetooth |
| Навігаційна система |
| Інтерфейс USB |
| Роз'єм 3,5 мм |
Акумулятор
| Ємність акумулятора |
| Потужність зарядки |
Корпус
| Захист корпусу | |||
| Біометричний захист |
| Комплектація |
| Матеріал корпусу |
| Висота | 164,2 мм | ||
| Ширина | 75,9 мм | ||
| Глибина | 9,1 мм | ||