Київ

Ви знаходитесь в місті Київ?

Так Змінити
Каталог товарів
Кошик

Планшети Lenovo - різноманітність функціональних гаджетів

Серед багатьох інших фірм і моделей планшет Lenovo все ще займає лідируючі позиції в рядах подібної техніки. Пояснити це можна багатьма факторами - ця китайська корпорація випускає самі різнопланові товари. Бюджетні і дорогі, прості і просунуті, з незвичайними функціями, 2 в 1, з оригінальними інженерними рішеннями і безліччю технологій, такі апарати створені для роботи, навчання і розваг. Деякі з них здатні замінити ноутбук без втрати комфорту використання. Інші стають незамінним інструментом для творчості. У всіх цих численних лінійках ви зможете знайти відповідний для вас варіант.

Крім своєї універсальності і просунутості, мобільні гаджети бренду залишаються недорогими. Але це не означає, що вам доведеться жертвувати якимись опціями і якістю. Навпаки, техніка служить прикладом функціональності і довговічності.

Основні переваги та особливості

Китайський виробник випускає десятки різних товарів з відмінними розмірами і параметрами, але всі вони об'єднані загальним списком плюсів:

 • широкий асортимент;
 • великий ціновий діапазон;
 • якісні вбудовані відеокарти;
 • оптимізація останніх версій Android;
 • висока ефективність.

Чи не головна перевага продуктів бренду - безліч моделей-трансформерів. Це бувають конструкції 2 в 1, девайси з підставкою або з клавіатурою що підключається, а багато хто з них підтримують ще і стилус, що робить їх незамінним інструментом для творчих завдань. Але планшети Lenovo в Україні в першу чергу вважаються універсальними. Вони недорогі, могутніше будь-якого сучасного смартфона, не гальмують і не зависають, мають власну оболонку на базі Android. Великий вибір програм, ігор і утиліт теж додається.

Головні серії і деякі моделі

Реально купити планшет Леново, вибравши його з безлічі відмінних один від одного серій. Доступні варіанти:

 • Tab 7 - лінійка з базовими девайсами, добре підійде дитині або підлітку, а ще, як допоміжний пристрій;
 • Yoga - реально планшети Леново купити в Україні, належать до цього напряму трансформерів, вони дуже зручні в роботі;
 • IdeaPad - гарне поєднання вартості і розширених можливостей, часто працює на базі Windows.

У Yoga теж потужні представники в лінійці. Навіть прості гаджети підійдуть для багатьох задумів. А більш дорогі, як Duet 7, здатні замінити ноутбук за своїми характеристиками. Про це говорить начинка, якою вони обладнані - Intel Core i7 10510U з частотою 1.8-4.9 ГГц. Такий чіпсет вибирають для топових лептопів. З ним ви зможете монтувати відео, створювати дизайн-проекти, рендерить.

Роздільна здатність екрану - першорядний критерій вибору

Якщо ви підбираєте планшет Леново, то вам, крім його приналежності до певної серії, потрібно знати і технічні параметри. Дисплей - основна робоча частина конструкції. Він продається з такими типами:

 • HD;
 • Full HD;
 • вище Full HD.

Ця характеристика впливає на деталізацію і чіткість зображення. Вона демонструє, скільки пікселів формують панель. Перший пункт в списку означає найнижчу деталізацію, але для невеликих розмірів вона цілком підходить. Немає сенсу переплачувати там, де це буде непомітно. Другий - оптимальний стандарт для подібних гаджетів. Він означає 1920 * 1080 пікселів і розрахований навіть для великих екранів. Ще більшу роздільну здатність - 2160х1350 точок. З ним деталізація вас вразить.

Діагональ і розміри дисплеїв

Параметри чіткості нерозривно пов'язані з діагоналлю. Вона показує відстань між протилежними кутами панелі. Від розмірів екрану залежать загальні габарити техніки. Якщо вам потрібен ергономічний девайс, щоб містився в кишеню рюкзака або невеликої сумки, неважкий і компактний, то фірма пропонує планшет Lenovo, ціна на який невисока, на 7-7.9 дюймів. Трохи більше йдуть 8 ''. Баланс між широкою діагоналлю, зручністю і ергономікою дотримується з габаритами 10-11 ''. Часто такі параметри вибирають ті, хто використовує обладнання для роботи постійно, кожен день.

Якщо ви читаєте або дивитеся відео, малюєте або граєте, то необхідні показники вище. З діагоналлю 11-11.6 '' вам буде зручно робити все вищеописане. Компанія пропонує ще 13 '' і більше. Це вже апарати, здатні стати альтернативою тонким і компактним лептопам.

Типи матриці - критерій, без якого нікуди

Ви можете купити планшет Lenovo з різними матрицями. Виробник випускає такі різновиди:

 • IPS - рідкокристалічний дисплей, який використовує полярне світло, що пропускається через спеціальний фільтр;
 • OLED - складається з тонких плівок, котрі мають потреби в додаткових джерелах світла.

В IPS промені проходять перпендикулярно рідкокристалічному шару, а самі молекули в ньому розташовані в одній площині. Через це виходить тонка конструкція з максимально можливими кутами огляду в 178 градусів. Така розробка вважається недорогою, але якісною, з реалістичною передачею кольору. OLED не відстає. Ця панель більш економно витрачає електроенергію, а чорний колір у неї більш глибокий і реалістичний. Це можна досягти завдяки тому, що залишається можливість підсвічувати кожен окремий піксель, а не всю поверхню відразу.

Які процесори використовують в продукції?

Для такої мобільної техніки процесор - це головна деталь, обчислювальний центр всієї машини. До його підбору підходите відповідально і з розумом. Використовуються елементи в каталозі:

 • MediaTek - найчастіше зустрічається в планшеті Lenovo, вартість якого становить понад бюджетна, розрахований якраз на мобільні пристрої, його частота в середньому становить 1.5-2.3 ГГц;
 • Qualcomm - більш продуктивний елемент, його застосовують в початкових Yoga, підходить для розваг і робочих програм;
 • Intel - цей чіпсет самий «серйозний», його встановлюють в більш дорогі апарати.

Наприклад, до останнього пункту відноситься Intel Core i7 10510U з частотою 1.8-5 ГГц. Такий енергоефективний чіпсет зроблений на базі покоління Comet Lake - він підтримує більш високі швидкості пам'яті. Є підтримка Hyper-Threading з одночасним обчисленням 8 потоків.

Кількість ядер - ще один технічний критерій

В відриві від інших деталей розглядати тільки процесор було б неправильним. Адже він складається з ядер, які визначають його продуктивність. Чим більше цих елементів, тим більше багатопотокових обчислень робить машина. Для складних і вимогливих додатків це важливо. Кількість ядер буває така:

 • 4;
 • 8.

Ви можете придбати планшети Леново, ціна у яких буде нижче, якщо у них 4 ядра. Але це не означає, що ви жертвуєте продуктивністю. Важлива швидкість обробки даних цими деталями, їх конструкція. Навіть такої кількості вистачить для більшості додатків, інтернету, соціальних мереж, текстових редакторів і відео. Восьмиядерні агрегати, якщо вони в зв'язці з чіпсетом з малими частотами, не є гарантією продуктивності. Цю характеристику розглядають в сукупності з описом процесора.

Час автономної роботи

Якщо ви плануєте брати гаджет в поїздки і користуватися ним не вдома, рідше вдаючись до розетки, враховуйте і термін, протягом якого техніка обійдеться без зарядки:

 • до 8 годин;
 • до 10;
 • до 11;
 • до 12;
 • до 15;
 • до 18.

Різне навантаження по-різному впливає на відведений час. Якщо ви запускаєте безліч додатків, дивіться фільм на максимальній яскравості онлайн і одночасно спілкуєтеся в соціальних мережах, то заряд буде йти швидше. Тому планшет Lenovo замовити можна з запасом. Середніх 11-12 годин точно вистачить для активного використання протягом дня. Але якщо включаєте гаджет нечасто або не даєте йому надвисоке навантаження, досить і 8-9 годин. Сам процес зарядки займає півгодини або годину, в залежності від підтримки нових технологій.

Об'єм пам'яті: ОЗУ і сховище

На швидкодію і багатозадачність впливає ОЗУ або оперативний пристрій. На ньому міститься програмний код, запущені служби. Чим вище показники, тим швидше і простіше переключатися між запущеними додатками, відкритими вкладками браузера. Простим агрегатам вистачає мінімальних 1-1.5 Гб. Не занадто далеко від них пішли девайси з 2-3 Гб. Але по верхній планці значення досягають 8-16 Гб - це функціональні та потужні товари. Вони підходять для монтажу, обробки фото і дизайнерських проектів, рендеринга, програмування.

Не забувайте і про сховище. У магазині планшетів Lenovo вас чекають гаджети з різним об'ємом. У нього зберігаються програми, файли, ігри. Найменші цифри - 16-32 гігабайти. Просунуті представники мають 256-512 гігабайт. Деякі обладнані слотом під карту пам'яті. Тоді простір можна розширити аж до 100-500 гігабайт.

Операційна система і камери

Операційна система - це середовище, в якому належить перебувати користувачеві. Вона визначає зручність, вид інтерфейсу, доступні продукти і гри. Китайська корпорація пропонує такі варіанти:

 • Android;
 • Windows 10 Pro.

У першого пункту перевага - це безкоштовна і універсальна система, яка адаптована навіть під «слабкі» технічні характеристики. Величезний вибір контенту теж стане плюсом. Windows 10 Pro встановлюють на потужні продукти. Це професійна ОС, що підходить і для бізнесу, і для офісу. У неї розширена підтримка мережевих стандартів, більш надійна передача даних. Навіть в бюджетних товарах є камера. Її роздільна здатність починається з 2 Мп, а максимально досягає 13 + 5 Мп - це дві камери, одна з яких служить для широкоформатної зйомки.

Оригінальні моделі компанії чекають вас в інтернет-магазині Comfy. Діє оперативна доставка по Києву і Україні.

Приховати
Ціна
Застосувати
Apple 73 Lenovo 38 Samsung 27 Xiaomi 7 Huawei 7 realme 14 Nokia 1 Sigma mobile 2 Blackview 8 Prestigio 8
Показати ще
11
Код: 2255163
Планшет Lenovo Tab M10 (2 Gen) HD 3/32 LTE (ZA6V0227UA) Iron Grey + Case
20753
12063
14203
19803
14283
8 999 ₴ -22%
6 999
+70 ₴ на бонусний рахунок
Код: 1835069
Планшет Lenovo Tab K10 FHD 4/64 LTE (ZA8R0042UA) Abyss Blue
12063
14233
4973
14293
20443
11 499 ₴ -9%
10 499
+105 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2150764
Планшет Lenovo Tab M10 Plus (3 Gen) 4/128 LTE (ZAAN0015UA) Storm Grey
487
5213
122
6843
20433
11 999
+120 ₴ на бонусний рахунок
Код: 1835067
Планшет Lenovo Tab K10 FHD 4/64 WiFi (ZA8N0054UA) Abyss Blue
12063
14233
4973
14293
20443
10 499 ₴ -10%
9 499
+95 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2150763
Планшет Lenovo Tab M10 Plus (3 Gen) 4/128 WiFi (ZAAJ0391UA) Storm Grey
10 499
+105 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2150759
Планшет Lenovo Tab M10 (3 Gen) 4/64 WiFi (ZAAE0027UA) Storm Grey
20753
12063
14233
4973
14293
8 999 ₴ -6%
8 499
+85 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2150761
Планшет Lenovo Tab M10 (3 Gen) 4/64 LTE (ZAAF0011UA) Storm Grey
12063
14233
4973
14293
20443
9 999 ₴ -5%
9 499
+95 ₴ на бонусний рахунок
Код: 1861414
Планшет Lenovo Tab P11 Plus TB-J616X LTE 6/128Gb (ZA9L0082UA) Modernist Teal
15 999 ₴ -6%
14 999
+150 ₴ на бонусний рахунок
Код: 1861411
Планшет Lenovo Tab P11 Plus TB-J616F WiFi 6/128Gb (ZA940099UA) Slate Grey
12063
14233
4973
14293
20443
13 999 ₴ -7%
12 999
+130 ₴ на бонусний рахунок
Код: 1861413
Планшет Lenovo Tab P11 Plus TB-J616X LTE 6/128Gb (ZA9L0127UA) Slate Grey
15 999 ₴ -6%
14 999
+150 ₴ на бонусний рахунок
Код: 1879947
Код: 2150756
Планшет Lenovo Tab M8 (3 Gen) 3/32 WiFi (ZA870076UA) Iron Grey
116
5153
19873
6793
19693
6 499
+65 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2150757
Планшет Lenovo Tab M8 (3 Gen) 3/32 LTE (ZA880035UA) Iron Grey
487
5193
19853
6823
19703
7 499
+75 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2023769
Планшет Lenovo Yoga Tab 11 8/256 WiFi (ZA8W0034UA) Storm Grey
12063
14233
4973
14293
20443
18 499 ₴ -11%
16 499
+165 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2150758
Планшет Lenovo Tab M10 (3 Gen) 3/32 WiFi (ZAAE0029UA) Storm Grey
12063
14233
4973
14293
20443
7 999 ₴ -13%
6 999
+70 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2172373
Планшет Lenovo Yoga Tab 11 8/256 LTE (ZA8X0045UA) Storm Grey
5673
14183
4953
14283
19763
19 999 ₴ -10%
17 999
+180 ₴ на бонусний рахунок
Код: .1849184
Планшет Lenovo Yoga Tab 13 8/128 WiFi (ZA8E0009UA) Shadow Black
29 999 ₴ -17%
24 999
+250 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2268919
Планшет Lenovo Tab P11 (2nd Gen) 6/128 WiFi (ZABF0028UA) Storm Grey
12063
14233
4973
14293
20443
13 999 ₴ -7%
12 999
+130 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2267426
Планшет Lenovo Tab P11 Pro (2nd Gen) 8/256 WiFi (ZAB50223UA) Storm Grey + Pen
487
5213
122
6843
20433
24 999
+250 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2268920
Код: 2150760
Планшет Lenovo Tab M10 (3 Gen) 3/32 LTE (ZAAF0043UA) Storm Grey
12063
14233
4973
14293
20443
8 999 ₴ -11%
7 999
+80 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2150765
Планшет Lenovo Tab P12 Pro 8/256 5G (ZA9E0025UA) Storm Grey + Pen
487
5213
122
6843
20433
44 999
+450 ₴ на бонусний рахунок
Код: 2268986
Планшет Lenovo Tab P12 Pro 8/256 WiFi (ZA9D0020UA) Storm Grey + Pen
487
5213
122
6843
20433
37 777
+378 ₴ на бонусний рахунок
Код: .2238586
Код: .2235353
Планшет Lenovo Tab M7 TB-7305X 2/32GB LTE (ZA570107EG) Black
487
5213
122
6843
20433
6 399
+64 ₴ на бонусний рахунок
Код: 1830777
Планшет Lenovo Tab M10 (2 Gen) HD 4/64 WiFi (ZA6W0128UA) Iron Grey
7 999
+80 ₴ на бонусний рахунок
Код: .2340935
Код: 1861412
Планшет Lenovo Tab P11 Plus TB-J616F WiFi 6/128Gb (ZA940042UA) Modernist Teal
13 999 ₴ -7%
12 999
Товар закінчився
Код: 1849179
Планшет Lenovo Yoga Tab 11 4/128 WiFi (ZA8W0020UA) Storm Grey
15 999 ₴ -6%
14 999
Товар закінчився
Код: 2255116
Планшет Lenovo Tab M10 (2 Gen) HD 3/32 WiFi (ZA6W0250UA) Iron Grey + Case
5 999
Товар закінчився
Код: 2121945
Планшет Lenovo Tab M8 HD 3/32 WiFi (ZA5G0190UA) Iron Grey
6 499
Товар закінчився
Код: 1613416
Планшет Lenovo Tab M10 Plus FHD 4/128 WiFi (ZA5T0095UA) Iron Grey
9 248
Товар закінчився
Код: 1540860
Планшет Lenovo Tab M8 HD 2/32 WiFi (ZA5G0054UA) Iron Grey
6 299
Товар закінчився
Код: 1556945
Планшет Lenovo Tab M8 HD 2/32 LTE (ZA5H0073UA) Iron Grey
6 799
Товар закінчився
Код: 1849180
Планшет Lenovo Yoga Tab 11 4/128 LTE (ZA8X0001UA) Storm Grey
13 999
Товар закінчився
Код: 2177320
Планшет Lenovo IdeaPad Duet 3 10.3WUXGA 4/128GB LTE (82HK005TRA) Grey
22 610
Товар закінчився
Код: 2177319
Планшет Lenovo IdeaPad Duet 3 10.3WUXGA 8/128Gb Wi-Fi (82AT00LERA) Grey
23 408
Товар закінчився
Код: 1879832
Планшет Lenovo Tab P12 Pro TB-Q706F 6/128Gb WiFi (ZA9D0069UA) Storm Grey
44 999
Товар закінчився
1 / 6
Спеціально для вас ми підібрали

Відгуки до товарів

Планшет Lenovo Tab P11 Pro (2nd Gen) 8/256 WiFi (ZAB50223UA) Storm Grey + Pen

Придбала планшет 10.01.2023 перше що сподобалось це зручний стілус на магніті. На другий день в процесі заряджання вимкнувся і не хотів вмикатися. Вже через годину хотів нести назад в магазин, але спробував ще раз ввімкнути і він запрацював. Списав це на якийсь глюк. Але на жаль 15.01 історія повторилася, так само під час заряджання планшет вимкнувся і більше не схотів вмикатися. В результаті відніс в магазин і планшет відправили на ремонт по гарантії. Дуже прикро. Новий, недешевий пристрій, ще не встиг навіть нормально ним покористуватися і вже на ремонті ([ Особисто для мене ця ситуація перекреслила всі плюси цього планшета. Не рекомендую до покупки.

Планшет Teclast P20S 4/64GB 4G Dual Sim Space Gray з клавіатурою KC10

Все чудово працює. Швидкий сервіс співробітників Переваги Поки все гаразд Недолiки Немає

Планшет Lenovo Tab P11 (2nd Gen) 6/128 WiFi (ZABF0028UA) Storm Grey

Юлія, як довго у вас він заряджається?

Планшет OUKITEL RT1 4/64GB 4G Orange

Замовляла дитині. Дитина дуже задоволена. Працює добре. Переваги Недолiки Поки не виявлено.

Планшет Apple iPad Pro 12,9'' (6 Gen) Cellular 128GB (MP1Y3) Silver

Отличный планшет Переваги Все хорошо Недолiки Нету

Ціни на Планшети всі (актуально на січень 2023р.)

Планшети всі Ціна
Планшет Lenovo Tab M10 (2 Gen) HD 3/32 LTE (ZA6V0227UA) Iron Grey + Case
6 999
Планшет Lenovo Tab K10 FHD 4/64 LTE (ZA8R0042UA) Abyss Blue
10 499
Планшет Lenovo Tab M10 Plus (3 Gen) 4/128 LTE (ZAAN0015UA) Storm Grey
11 999
Планшет Lenovo Tab K10 FHD 4/64 WiFi (ZA8N0054UA) Abyss Blue
9 499
Планшет Lenovo Tab M10 Plus (3 Gen) 4/128 WiFi (ZAAJ0391UA) Storm Grey
10 499