Акумулятор для ДБЖ Maxxter 12V 7.5AH (MBAT-12V7.5AH) AGM
Характеристики
Призначення:
Для ДБЖ
Тип елементів живлення:
Свинцево-кислотні
Напруга:
12 В
Ємність:
7500 мАг
Тип клем:
T2
Аксесуари
Сервіси
Оплачуйте покупку готівкою, карткою або перерахунком на банківські реквізити (безготівково)
Подивіться ще
chevron_leftchevron_right
Відгуки та питання
За датою
За датою
По корисності
16 липня 2024
Куплено в Comfy
Переваги:
ціна
Недоліки:
эмність не відповідає дійсності, не тримає заряд
Куплено в Comfy
Акумулятор не відповідає заявленим характеристикам, фактична ємність складає 4 Ah.
Переваги:
Ціна
Недоліки:
Не відповідає заявленим характеристикам.
Доброго дня.
В мене старий зарядний пристрій, ток зарядки має бути не більше 3А.
ціна
упаковка, супроводжуючі документи
Дякую доставка швидка
Чудовий
Не виявлено
Всі відгуки до товару
Аксесуари
Для цього товару ще не додані аксесуари. Найближчим часом ми постараємося оновити асортимент.
Сервіси
Для цього товару ще не додані сервіси. Найближчим часом ми постараємося оновити асортимент.
Наявність у магазинах